Команда з 10 бостонських медиків на чолі з доктором, професором Гарвардської медичної школи Геннадієм Фузайловим, оперуватимуть у Львові дітей, які перенесли важкі опіки.

Станом на 25 вересня вже проконсультувалися близько 200 дітей. Четверо дітей, які потребують негайної допомоги, приїхали із зони АТО. За допомогою звернулася також мама хлопчика, який отримав 70% опіків на тілі. Він був у критичному стані, його доправили у Бостон, де вже зробили дві операції.

«Вони гралися на вагоні, і він встав і потрапив в електричну дугу на 22 тис. вольт. Він запалав і отримав електротравму, обпікся і впав з вагона», ‒ розповів Геннадій Фузайлов про важкого пацієнта.

Виїзна клініка працюватиме у Львові на території медичного центру «Інтерсоно» до 29 вересня.

Як вже інформував ZAXID.NET, упродовж тижня американські медики безкоштовно консультуватимуть і оперуватимуть дітей, які перенесли важкі опіки. До складу бригади входять пластичні хірурги, анестезіологи, помічники анестезіологів і медсестра. Виїзна клініка зі США до Львова приїжджає до Львова уже всьоме. Співпраця стала можливою завдяки професору Гарвардської медичної школи Геннадію Фузайлову.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here